Skvělou možností, jak si prodloužit léto, je odletět na Mallorku. Narozdíl od hlavní sezony si ji můžete užít ve své přirozené kráse. O počasí se bát nemusíte, v říjnu jsou tam příjemné teploty kolem 22C ve stínu.

Mallorka je moje srdcová záležitost a doufám, že vás také osloví krásná příroda, nekonečné pláže a v podstatě bezstarostný život mallorčanů, kteří si nedělají z ničeho těžkou hlavu.

Varianta za 3800Kč/os na týden předpokládá ubytování na týden v jednom hotelu, ale rozhodně bych vám doporučoval půjčit si auto a Mallorku si projet. Ceny hotelů jsou poměrně nízké a ani za potraviny příliš neutratíte (ceny v supermarketech jsou +- srovnatelné s ČR, něco je dražší, něco levnější).

 

 

  •  cestovní období 19.10.2015 – 26.10.2015
  • Odlet a přílet do Bratislavy 
  • rezervace >> Zde
Mallorka letenky
Mallorka letenky

Do Bratislavy se nejsnáze a nejlevněji dostanete se Student Agency. Cena za letenky je cca 1950Kč, nejlevnější ubytování pro 2 osoby pak za 3700Kč zde (aktuálně, možná se to v době vašeho přečtení změní. Na jednu osobu to tedy vychází na krásných 3800Kč.

 

Mallorka ubytování
Mallorka ubytování

 

 

LETENKY + POBYT: Mallorka v říjnu na týden za 3800Kč/os!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!