Díky skvělé nabídce letenek od Vuelingu za 89€, můžete strávit 10 dní na jednom z nejkrásnějších ostrovů v plné sezóně za 7700Kč a odletem z dobře dostupného Mnichova. Mallorka je moje srdcovka a vřele ji každému doporučuji. I když je součástí tohoto článku tip na levné letenky a levné ubytování, vřele doporučuji zapůjčit si automobil přes RentalCars a projezdit si ji. Krásný je zejména jih a východ.

 

Nejdříve musíte zakoupit letenky za 90€ 6.7. – 15.7. na Vueling.com >>

Jak se dostat z Prahy do Mnichova najdete zde >>

Doporučuji především Student Agency, který vás odveze přímo na letiště.

 

 

Levné letenky na Mallorku

 

Pobyt pak zvolíme pro názornost přímo v Palmě, kde v nejlepším poměru cena / kvalita vychází tento hotel za 10900Kč /2  osoby / 9 nocí. Zakoupit ho můžete zde >>

Vybírat samozřejmě můžete levnější i dražší ubytování, srovnání dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

Opravdovou low-cost variantou pak může být koupení zavazadla a cestování se stanem. Na Airbnb.cz získáte přes náš kód slevu 650Kč a v ceně pronájmu místa bývá i přístup ke sprše a vodě. Chápu, že to není možnost pro každého, ale pro někoho by to mohla být lákavá varianta.

Zvážit můžete i pobyt přes LevnejšíHotely.cz

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto, protože na skoro žádná zajímavá místa se autobusem nedostanete. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars

 

 

LETENKY + POBYT: Mallorka o prázdninách na 10 dní za 7700Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!