Za naprosto skvělou cenu je v termínu 17.6. – 24.6. prosluněná Kréta. Jsem nyní na návštěvě Irska a tak to bohužel musím vzít v rychlosti, ale pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se zeptat v komentářích. Co mi čas dovolí, rád pomohu.

Jako první si zarezervujte letenky na Condor.com z dobře dostupného Lipska do Heraklionu v uvedených datech. Zaplatíte za ně necelých 60 Euro, tedy cca 1650Kč.

 

kréta levné letenky

 

Tím máme zajištěné letenky, nyní zbývá ubytování. Za vynikající cenu se přímo vybízí tento hotel. Jde o skromné, ale pěkné ubytování. Přesun z Heraklionu k hotelu zajištuje pravidelná linka, lístek stojí cca 80Kč.

kréta levné letenky 2

Kréta je nádherná, byl jsem na ní již několikrát a vřele ji doporučuji. Využití cestovní kanceláře je samozřejmě pohodlnější, ale také dražší varianta. Toto je skvělá alternativa pro lidi s omezeným rozpočtem.

LETENKY + POBYT: Kréta na 7 dní za 3150Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

1 komentář u „LETENKY + POBYT: Kréta na 7 dní za 3150Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!