Po akci „Kréta o letních prázdninách na 10 dní za 4830Kč“ která zlomila rekordy v návštěvnosti, tu máme další naprosto úžasnou akci. Kanárské ostrovy na 7 dní za 3350Kč se totiž nevidí každý den a hotel je až překvapivě pěkný a dobře hodnocený (mnohem lépe, než hotely ve vyšší cenové kategorii). Kdybych nebyl příští týden na Sardínii, tak letím také :).

Ale ted už k samotnému objednání zájezdu. Jako první budete potřebovat letenku, kterou zakoupíte zde (v ceně je 23kg zavazadlo)

Edit 11.6 23:12: Letenky jsou už vyprodány, zbytek je za víc než 2x vyšší cenu. Gratuluji těm, co to stihli a popravdě trochu závidím :). Doporučuji všem přihlásit se k emailovému odběru, tak si zajistíte, že se o letenkách dozvíte jako první.

 

Vídeň – Tenerife – Vídeň za 64€ (cca 1750Kč)  rezervuj letenku >>

 

levné letenky kanáry

 

Pro dopravu do Vídně můžete použít autobusy Student agency, je skutečně dobře dostupná a pro východní část republiky mnohdy přijatelnější, jak Praha.

Tím máme zajištěnou cestu a zbývá nám zajistit si hotel. Ačkoliv obvykle bývají ty nejlevnější hotely pochopitelně jen na přespání a člověk nemůže čekat zázraky, tenhle je výjimkou a je velice dobře hodnocen lidmi, kteří ho navštívili. Krom toho nabízí i vlastní bazén, což hodně lidí přijme s radostí :).

Hotel na 7 dní pro dva za 3292Kč (cca 1650Kč/os)  rezervuj hotel >>

 

13440359

 

Pro cesty k hotelu a všeobecně po ostrově bych doporučoval zapůjčit si auto. Ceny začínají za 2100Kč/týden.

Srovnání všech půjčoven nalezenete zde >>

S nákupem bych doporučoval neotálet, za ty peníze je to skutečně pecka. Chtěl bych tímto rovněž poděkovat všem našim čtenářům za to, že nás doporučujete svým přátelům a pravidelně nás navštěvujete. Po 3 týdnech fungování tento web navštíví cca 5000 lidí denně, což je mnohem lepší výsledek, než v který jsem vůbec doufal. A největší zásluhu na tom má právě vaše doporučování a přihlašování se k odběru příspěvků.

Foto: James Whitesmith pod licencí CC

LETENKY + POBYT: Kanárské ostrovy na 7 dní za 3350Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

41 komentářů u „LETENKY + POBYT: Kanárské ostrovy na 7 dní za 3350Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *