Díky dnešní akci od Wizzairu, kdy je každá druhá letenka zdarma (respektive pouze za adm. poplatek), se nabízí spoustu skvělých akcí, kam vyrazit. Já vám nyní ukážu jednu z nich.

Z nedaleké a dobře dostupné Budapešti odletíme 12. září do Dubaje. Autobus tam i zpět nás v akci od Eurolines vyjde na cca 500Kč, letenka pak na 2700Kč (obojí za osobu, při 2 lidech). Pokud jste členy Wizz klubu, což doporučuji, zaplatíte ještě o cca 700Kč méně. Pokud nejste, vyplatí se vám ho koupit už kvůli této akci.

V Dubaji se bud můžete spokojit low – cost řešením za 2500Kč (3 noci, 2 osoby),nebo si to pořádně užít díky slevám na 5* hotely, které nyní probíhají. Za 5* luxusní hotel na 3 noci pak zaplatíte 3668Kč.

 

hotel dubaj

 Nezapomeňte se přihlásit k odběru emailů ve formuláři vpravo. Jako první tak budete informováni o všech akcích, které pro vás přichystáme :). Potěší nás i sdílení, nebo pokud se o tomto webu zmíníte před svými přáteli. Začínáme a hodně nám tím pomůžete. Děkuji.

 

LETENKY + POBYT: 3 dny v 5* hotelu v Dubaji + letenka za 4390Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!