Ryanair dnes přišel se skvělou akcí, během které nabízí letenky za 2€. Jen na několika letech využijete za 2€ tam i zpět, ale dají se nakombinovat skvělé kombinace s trochu dražšími letenkami. Např. z Prahy do Bruselu a zpět se dotanete za 460Kč, což můžete využít ke svělému výletu do Brugg. Pro zkušenější se vybízí udělat si cestu kolem Evropy a letět tam, kam vás levné letenky zanesou :). Letenky budou velmi rychle pryč, s případným nákupem je tedy nutné si pospíšit. Nechávat to na večer nemá příliš smysl :). Přes den se pokusím ještě pro některé lety připravit samostatný článek. 

 

 

Vždy vemte v úvahu celkové náklady, letenky tvoří jen část nákladů. V případě letenek za 55Kč velmi malou část :). Především si přes Booking ověřte cenu ubytování a dopravu na místě (z/na letiště a případné cestování).  Např. u Brugg je třeba počítat s větší cenou za ubytování, jde o jedno z nejkrásnějších měst Evropy a zájem turistů tomu odpovídá.

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Ryanair.com. Konkrétně hledejte zde, je to nejrychlejší ;).

 

 

1

 

 

 

HIT! Letenky po celé Evropě s Ryanairem od 55Kč! (Bruggy tam i zpět za 460Kč, Nis z Bratislavy za 189Kč a další)
Štítky:        

2 komentáře u „HIT! Letenky po celé Evropě s Ryanairem od 55Kč! (Bruggy tam i zpět za 460Kč, Nis z Bratislavy za 189Kč a další)

 • 26.10.2016 (11:19)
  Trvalý odkaz

  Momentálně jejich stránky nefungují, asi velký zájem.

  Reagovat
  • 26.10.2016 (14:27)
   Trvalý odkaz

   Jj, máte pravdu. Chce to zkusit později, i když nejlevnějších letenek už příliš nebude, pokud vůbec.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!