Ryanair dnes opět přišel s akcí, během které nabízí letenky za 9,9€ v jednom směru. Využít je můžete z ČR k návštěvě Bruselu (např. k návštěvě města Bruggy), Milána, nebo Londýna. Z nedaleké Bratislavy se pak nabízí návštěva Říma, nebo Athén. Letenky rychle mizí a tak si s případným nákupem musíte velmi pospíšit. Platnost akce nebude mít dlouhého trvání a třeba letenky z Prahy do Londýna a zpět za 538Kč budou mít platnost v minutách.

 

<

 

Nezapomeňte vždy vzít do úvahy všechny náklady, třeba v případě Londýna bude cena letenek představovat jen menší část nákladů a největší zátěž na rozpočet bude představovat ubytování. Proto vždy neřešte jen cenu letenek, ale i cenu dopravy z/na letiště a cenu ubytování. K ubytování můžete volit Booking, nebo využít naší slevu 600Kč a ubytovat se přes Airbnb.

 

Průvodce Londýnem naleznete zde, Milánem zde a městem Bruggy zde. Průvodce Římem jsem pro vás nachystal zde a Athénami zde.

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Ryanair. Pokud nenajdete vhodnou zpáteční letenku, zvažte nějakou zajímavou kombinaci. Např. včerejší Londýn s Edinburghem lze dnes získat za cca 600Kč. Akci na letenky si dnes přichystal i Wizzair a tak jdou dělat vskutku zajímavé kombinace.

 

Pro názornost dávám letenky Praha – Londýn – Praha za 538Kč v termínu 17. – 18. ledna.

 

 

1

 

Letenky po celé Evropě s Ryanairem za 269Kč! (např. Londýn z Prahy a zpět za 538Kč!)
Štítky:                        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!