Užijte si exotiku po vlastní ose! Pokud se necháte inspirovat naším tipem, můžete se těšit na skvělou dovolenou na Seychelách. Zpáteční letenky s odletem z Vídně pořídíte za 13 990 Kč a na plánování máte ještě dostatek času. Lety za tuto cenu jsou dostupné v období od listopadu do dubna následujícího roku. Pokud by vás lákala zastávka v Abu Dhabí, zpáteční letenky za 14 790 Kč jsou k mání v mnoha termínech až do příštího června. Návštěva Seychel vás láká, ale cestování na vlastní pěst není to pravé? Zájezdy od CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky, ale do odletu se mohou změnit. Před cestou musíte vyplnit autorizační formulář na portále https://seychelles.govtas.com/. V něm musí být potvrzení o ubytování, pojištění pro případ nákazy covid-19 a doklad o zpátečním letu. Dále očkovací certifikát, případně negativní test. Uznáno bude i doložení potvrzení o prodělání nemoci v posledních 12 týdnech. Podrobné informace hledejte na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery na Seychelách, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) – Vídeň s odletem od listopadu do dubna následujícího roku rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Pokud vás láká mezipřistání s poznáním Abu Dhabí, letenky v období od listopadu do června 2023 můžete rezervovat v tomto kalendáři termínů >>

Letenky na Seychely z Vídně s možností strávit 2 dny v Abu Dhabí od 13990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!