Letenky na Sardínii přes Vánoční svátky a Silvestra za 1670Kč (tam i zpět) + levné ubytování

Letenky na Sardínii přes Vánoční svátky a Silvestra za 1670Kč (tam i zpět) + levné ubytování

Pro čtenáře, kteří mají mezi Vánočními svátky volno od práce či školy, by mohly být lákavé levné letenky na krásnou Sardínii. Počasí na tomto ostrově přes Vánoce určitě nebude na koupání (čekejte teploty kolem 10-12 stupnů), ale může potěšit čtenáře libující si v turistice, nebo ty, kteří si k oslavě Silvestra přejí vyměnit každoroční horskou chatu za dům u pláže :).

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se za 640Kč (tam i zpět) z Prahy dostanete např. s Eurolines.

Letenky zakupte na Ryanair.com v termínu 26. 12. – 2. nebo 3. ledna na trase Bratislava – Alghero – Bratislava za cca 1670Kč.

Letenky na Sardínii

Cena je konečná, včetně všech poplatků. V ceně je příruční zavazadlo max. o 10kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm + malé zavazadlo 35 x 20 x 20 cm.

Co se ubytování týká, je samozřejmě možné si pronajmout hotel přes Booking, výběr všech hotelů, srovnaných dle ceny naleznete zde >>

Více bych vám ale doporučoval, zvlášt pokud pojedete ve skupině 6 a více lidí, pronájem domu či bytu od místních. Od nás k tomu získáte 500Kč a tak vás půjčení bytu + letenky vyjdou levněji, než Silvestr strávený na chatě. Např. v této nabídce si může pronajmout krásný byt 50 metrů od pláže pro 6 lidí za 13555Kč. Pokud od toho odpočtete 508Kč slevu a vydělíme to 6 lidmi, dostaneme se na částku  2175Kč/ osobu na 8 dní.

Slevu můžete získat registrací zde >>

b580437c_original

Ceny v supermarketu jsou na Sardínii obdobné jako u nás, něco je dražší, něco levnější. Doporučit z vlastní zkušenosti mohu zejména víno a sýry :).