Letenky na Mallorku za 1080Kč! (cena za obě letenky)

Letenky na Mallorku za 1080Kč! (cena za obě letenky)

Výhodné letenky na Mallorku za 540Kč v jednom směru, jsou dnes k dostání z velmi dobře dostupné Vídně a to hned v několika termínech v únoru. Na koupání počasí nebude, ale panovat bude jarní počasí s teplotami ve stínu kolem 12-15C, ideální pro procházky přírodou. Sám jsem byl letos na Mallorce v polovině března a bylo to skvělé. Pokud se rozhodnete letenky zakoupit, doporučoval bych s nákupem neotálet.

<

Jak už jsem zmiňoval v úvodu, možných termínů je hned několik. Můžete si tak udělat prodloužený víkend, stejně jako 14 dní trvající dovolenou. Čím pozdější termín zvolíte, tím bude pravděpodobně tepleji. Počasí bude obdobné, jako u nás na jaře – počítejte tedy s tím, že občas pravděpodobně sprchne.  Zbytečně bych si z toho ale obavy nedělal, příjemně to pročistí vzduch a deště nemívají dlouhého trvání.

Do Vídně, se dostanete velice snadno např. autobusy Student Agency, nebo Eurolines.

Dostupné jsou tyto termíny (v době sepsání):

Letenky Vídeň – Mallorka za 540Kč: 4., 6., 11., 13., 18., 20., 23. února

Letenky Mallorka – Vídeň za 540Kč: 4., 18., 20., 23., 25. února a 8. března

Letenky zakupujte přímo na webu dopravce Eurowings zde >>

Ubytování můžete řešit přes Booking, případně přes Airbnb. Doporučoval bych zejména zapůjčení auta a ostrov si projet. Mallorka je nádherný ostrov, viz fotky níže. V samotném hlavním městě to ale příliš neoceníte.