Využijte akčních letenek dopravce Ryanair a vydejte se po vlastní ose na Mallorcu! Za zpáteční let zaplatíte jen 2380 Kč a na tomto španělském ostrově si užijete fantastických 8 dní v období mezi 5.7. – 12.7.2022. Odlet je z dobře dostupné Bratislavy a abyste nevyplýtvali příliš dovolené, vybrali jsme termín přes červencové státní svátky. Pokud ale prolistujete kalendářem volných letů, najdete i další termíny za podobné ceny. Rady a tipy na výlety najdete v našem podrobném průvodci ostrovem.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

<

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i dopravu do Bratislavy, či letištní transfery. Auto si můžete pronajmout přes Rentalcars. Počítejte s tím, že letenky budou představovat jenom část nákladů, větší položkou pak bude ubytování, které je na Mallorce poměrně drahé.

Ubytování na Mallorce hledejte na stránkách Booking.

Letenky na trase Bratislava – Palma de Mallorca – Bratislava, například v termínu 5.7. – 12.7.2022, zakoupíte na stránkách leteckého dopravce Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky i u českého prodejce Pelikán, kde bude cena sice o něco vyšší, ale získáte podporu v češtině.

Letenky na Mallorku z Bratislavy během červencových svátků za 2380 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!