Jste rozenými cestovateli a vyžíváte se v poznávání nových destinací? Pak vám jistě nesmí uniknout akční letenky na Maledivy, které aktuálně pořídíte na stránkách českého prodejce Pelikán. Ceny začínají na 13 990 Kč za zpáteční let s odletem z Vídně a pokud je pro vás lákavá i dvoudenní návštěva Abu Dhabí, za 14 790 Kč koupíte i letenky s mezipřistáním. Na výběr je ještě mnoho termínů, a to již od letošního listopadu. Záleží tak čistě na vás, kdy a na jak dlouho vyrazíte. Na Maledivy se můžete podívat i  organizovaně s cestovní kanceláří, přehled zájezdů si prohlédněte zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do odletu ještě zbývá nějaký čas a podmínky se mohou změnit. Nyní ale platí následující. Maledivy zrušily povinný PCR test při příletu na Maledivy i před odletem z Malediv, a to i pro neočkované osoby. Všichni cestující musí povinné vyplnit tento formulář. Více informací se dozvíte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Přímé lety na trase Vídeň – Male – Vídeň, v několika termínech od listopadu do dubna 2023 za 13 990 Kč, můžete zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce >>

Pokud se vám zalíbil náš tip se zastávkou v Abu Dhabí, letenky s mezipřistáním, dostupné v období od listopadu do června za 14 790 Kč, rezervujte zde >>

Letenky na Maledivy z Vídně s možností strávit 2 dny v Abu Dhabí od 13990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!