Na ostrovy věčného jara zavítáme v dnešním prvním levnocestovatelském tipu. Právě sem se totiž objevily akční letenky za 32€, tedy cca 865Kč. Cena zahrnuje všechny poplatky, odbavené zavazadlo a je konečná. V případě zájmu je nutné si velmi pospíšit, letenky za tuto cenu budou mít platnost v minutách. Průvodce po Madeiře pro vás právě připravujeme, bude hotový za několik dní. K prozkoumání ostrova, kde se i Kryštof Kolumbus zamiloval do krásné madeirské dívky , je více než vhodné zapůjčit si automobil např. přes RentalCars.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Dráždan se velmi snadno a levně dostanete s celou řadou dopravců, srovnat můžete např. Student Agency a Eurolines.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte vzít v potaz všechny náklady, např. za pronájem automobilu, nebo jídlo. Pokud chcete ještě více ušetřit, jedte ve 4 lidech – klesnou náklady jak na auto, tak na ubytování. Předpověd počasí na Madeiře naleznete zde.

 

Letenky Dráždany – Madeira – Dráždany za 32€ na termín 29. 11. – 13. 12. můžete zarezervovat zde >>

 

1

 

 

Všechny hotely na Madeiře v tento termín, srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

Alternativně můžete využít naší 600Kč slevu na první pobyt a ubytovat se přes AirBnb. Nejlepší volbou je srovnat nabídky s Bookingem a podle toho se rozhodnout.

 

 

Já pro názornost zvolil Apartments Visconde Anadia, především kvůli velmi dobrému hodnocení, poloze a ceně. Věnujte zvýšenou pozornost tomu, že má sdílenou koupelnu i WC. Někomu by to mohlo vadit, tak na to raději předem upozornuji, at si případně vyberete ubytování jiné :).

 

1

 

Letenky na Madeiru a zpět za 865Kč! (vč. všech poplatků)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!