Na krásné procházky Krétou lákají levné letenky od Ryanairu z velmi dobře dostupné Wroclawi a to hned na několik termínů v dubnu. Zatímco počasí na koupání ještě nebude, na turistiku je to ideální měsíc. Již se otepluje a denní teploty stoupají ke 20 stupnům. Celá Kréta je zelená, obsypaná květy a již téměř neprší. Je to i doba, kdy začínají kvést olivovníky, s kterými se na Krétě setkáte téměř na každém kroku a dle mnohých je duben jeden z nejlepších měsíců k návštěvě.

 

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi, kam se dostanete nejlépe se společností SimpleExpress, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>.

Letenky Wroclaw – Crete (Chania) – Wroclaw za cca 1290Kč zakupte přímo na stránce Ryanair.com, např. na datum 11. – 22. duben

(do vyhledávání je nutno zadat město odletu, příletu a datumy)

 

 

 

kreta

 

 

 

V ceně je příruční zavazadlo max. o 10kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm + malé zavazadlo 35 x 20 x 20 cm. Odbavené zavazadlo je téměř za tisícovku, to bych nedoporučoval připlácet.

 

Záměrně neuvádím hotel. Vřele bych doporučoval zapůjčení auta, motorky, čtyřkolky či kol a ostrov si projet. Hotely si pak rezervujte cestou přes Booking, případně rovnou při cestě. Kréta je bezpečná země plná příjemných lidí, netřeba tedy mít žádné zbytečné obavy.

 

 

 

Letenky na Krétu za 1290Kč (cena za let tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!