Pokud toužíte uniknout sychravému počasí do tepla, mohly by vám k tomu pomoci letenky společnosti Condor na Lanzarote a zpět za 1350Kč. Termínů je tentokrát více a letět tak můžete na krátký 4 denní výlet, stejně jako na 22 denní dovolenou :).  Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde). Letenek za nejnižší cenu je jen pár, proto bych s případným nákupem doporučoval neváhat. Důkladného průvodce po Lanzarote naleznete zde >>

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Lanzarote – Leipzig pro termín x – 9. prosince za 49€. Jak je z náhledu patrné, určený je jen čas návratu, odletů je celá řada. Nicméně za 10€ příplatku lze zvolit i jiný návratový den a za 59€ můžete strávit na Lanzarote i Vánoce.

 

1

 

Co se ubytování týká, hotely/penziony se rezervujte přes Booking. Nevybírejte jen dle ceny, ale i podle hodnocení a polohy ubytování. Rozumné je jet ve 4 lidech, ubytování na jednoho vyjde levněji a vyplatí se i více zapůjčení automobilu.

 

Dobrou alternativou je ubytovat se přes službu AirBnb. Bývá to levnější a můžete se ubytovat i na místech, které Booking úplně nenabízí. Třeba plachetnice, výzkumné lodi a občas se objeví i hrad :). Slevu 600Kč na vaše první ubytování můžete využít zde. Pokud by vás jelo víc, tak slevu může uplatnit každý ze skupiny.

 

Auto si můžete půjčit např. přes Rentalcars.

 

 

Letenky na Kanárské ostrovy (Lanzarote) za 1350Kč! (vč. poplatků, oba lety)
Štítky:                    

1 komentář u „Letenky na Kanárské ostrovy (Lanzarote) za 1350Kč! (vč. poplatků, oba lety)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!