O letních prázdninách nemusíte letět pouze k moři, ale můžete navštívit i atmosférickou Paříž. Možností je samozřejmě více, ale ekonomicky i zážitkově vychází nejlépe odlet Wroclavi, kam se dostanete autobusy SimplyExpress za 14€ a návrat do Bratislavy.

Návštěva Wroclavi není náhodná, je to krásné město, které určitě doporučuji k prohlídce. Bratislavu pro návrat jsem zvolil, protože ji má většina čtenářů blíže. Z Wroclavi budeme odlétat na křídlech Ryanairu v neděli 9:35. Zpět do Bratislavy se bude vracet 20.8. v 15:05.

 

Potřebovat budete tedy 2 letenky:

Wroclaw → Paris (Beauvais) 16. srpna za 109PLN (cca 709Kč), kterou můžete zakoupit zde >>

Paris (Beauvais) → Bratislava 20 srpna za 25€ (cca 681Kč) kterou můžete zakoupit zde >>

 

 

levné letenky do Paříže

 

V ceně je příruční zavazadlo, které je ale pro tento výlet více jak dostatečné.

Po příjezdu si zakupte balíček 10 ks lístků ticket+, vyjde na necelých 15€ (co lístek, to jedna jízda). Jezdit načerno bych nedoporučoval, z metra se často bez lístku totiž ani nedostanete. Proto ho, pokud není vaším snem strávit zbytek života v pařížském metru, ani nevyhazujte :).

Mnohá muzea a památky v Paříži mají vstupy zdarma vždy první neděli v měsíci, to platí i o Louvru. Seznam muzeí, kterých se to týká, najdete ZDE

Studenti do 26 let. Ti, kteří pocházejí z některé ze zemí Evropské unie, mohou využít rozsáhlé nabídky vstupu do muzeí zdarma. Celý přehled si můžete stáhnout ZDE.

Co dělat v Paříži je samozřejmě volbou preferencí každého, osobně krom klasických cílů doporučuji večerní posezení na schodech před Sacré-Coeur a večeří z Tesca pod Eiffelovkou 🙂

Ubytování si nakupte přes Booking.com, případně se můžete ubytovat u místních přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon.

Letenky do Paříže a zpět za 1390Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!