K návštěvě USA lákají levné letenky společnosti Norwegian z Berlína. Ten může sice působit hůře dostupně, ale při včasném nákupu za jízdenky tam i zpět zaplatíte jenom 700Kč a zaletět se podívat do New Yorku za 8000kč určitě stojí :). Nezapomeňte, že pro vstup do USA je třeba vybavit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde. Průvodce New Yorkem naleznete zde, San Francisco jsem pro vás připravil zde a Miami zde. Do Las Vegas průvodce nemáme, bylo by to poměrně zbytečné. Srdcem města je jedna z nejnavštěvovanějších ulic světa, pověstný The Strip, po které stačí jít a nic vám neunikne :). Opomenout nesmíte jen „zpívající fontánu“ u hotelu Bellagio. Krom San Francisca, které jsme kvůli času těsně minuli, jsem navštívil všechna zmíněná města, takže pokud budete potřebovat poradit, stačí se zeptat ;).  S případným nákupem dlouho neváhejte, ceny platí pouze dnes. 

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Letenky samotné zakupujte Norwegian.com. Je to nízkonákladovka, proto si nezapomente na palubu koupit pití a jídlo. Jinak je ale vše v pořádku, na nohy je místa dost a nijak jsem netrpěl :). V ceně máte jen příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně mi přijde zbytečné, návod jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

 

1

 

 

 

K ubytování srovnejte nabídku Bookingu a AirBnb. Využívali jsme více AirBnb, vycházelo to často levněji a lépe se tak poznával skutečný život místních. Slevu 600Kč na první ubytování, můžete získat zde.

 

Zkuste zvážit pronájem Mustanga v kabriu, v Miami to nevycházelo draze a třeba výlet na Key West v podobném autě, bude patřit k životním zážitkům. Srovnání cen naleznete na RentalCars.

 

 

Letenky do New Yorku, San Francisca, Las Vegas, nebo Miami od 7320Kč!
Štítky:                        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!