Mnoho čtenářů levnocestování touží po levné cestě za teplem během prodlouženého víkendu a já se jim vůbec nedivím :). Jednou z možností je Maroko, kde se můžete inspirovat cestopisy našich čtenářů “Maroko po vlastní ose”  a Maroko na vlastní pěst 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl. Odlet je úterý 15.11. a návrat v sobotu 19.11. Maroko by si jistě zasloužilo více času, ale mnoho lidí bojuje s dovolenou a tak i 5-denní výlet za dobrodružstvím ocení. Alternativou je pak využít pouze sluníčka, zamířit z letiště rovnou k hotelu u pláže a tam 5 dní prolenošit :). To už je na preferencích každého čtenáře.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Rozumnější je se na cesty mimo Evropu pojistit. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde).

 

Letenky z Lipska do Maroka a zpět za 88€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

1

 

 

Pokud se rozhodnete poznat krásy Maroka, doporučoval bych vám projít cestopisy a trasu si dobře naplánovat. 5 dní je opravdu málo a chce si to tedy udělat plán toho nejzajímavějšího. Doporučil bych vám nesnažit se toho stihnout co nejvíc, to je pak člověk všude a nikde :). Lepší je přijmout to, že má tentokrát málo času a navštívit v poklidu co ho nejvíce zajímá. Alespoň je důvod se vrátit :).

 

Pokud se rozhodnete pro hotel u pláže, všechny hotely v Agadiru na toto období, naleznete zde >>

 

Já pro názornost zvolil 4* Mogador Al Madina především kvůli nízké ceně za rozumné hodnocení. Vyberte si ale dle svých preferencí, pro jednoho je důležitá blízkost pláže, pro druhého krásný bazén a třetímu je to jedno, jen když je to levné :). Pokud byste jeli ve 4 a chtěli ušetřit, volil bych Hôtel Residence Louban. Vyjde vás jen 800Kč/osobu/celý pobyt, máte k dispozici bazén a za ušetřené peníze si můžete půjčit auto. 

 

Pokud preferujete dovolenou s All Inclusive, nejlevněji vychází Blue Sea Le Tivoli za 3600Kč/osoba/pobyt. Jenom věnujte pozornost hodnocení, které je slabší a zvažte, zda nevybrat hotel kvalitnější. Výpis všech hotelů s All Inclusive, naleznete zde >>

 

 

1

 

Maroko na 5 dní přes státní svátek 17.11. ve 4* za 3990Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 5970Kč)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!