Díky chybě v rezervačních systémech je možné zakoupit letenky z Berlína do Tokia za pouhých 8297Kč. Jde o chybový tarif, podobně jako v minulých letenkých do Thajska a zpět za 4 tisíce (nakonec byly uznány), je tedy nutno počítat s tím, že budou stornovány. Nic neriskujete, v nejhorším vám peníze vrátí zpět na účet, ale je nutné počkat s rezervací hotelu, spoje do Berlína atd. (doporučuji tak týden). Průvodce Tokiem naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Do Berlína se dostanete nejlépe s Eurolines, nebo Student Agency. Cesta je pohodlná a za obě cesty zaplatíte celkem 700Kč. Průvodce Berlínem naleznete zde, za sebe bych vám doporučil zejména ZOO.

 

Letenky Berlín – Tokio – Berlín rezervujte zde >> (datum si upravte dle potřeby)

 

Japonsko

 

 

 

V Japonsku se ubytujte přes AirBnb s naší slevou 500Kč. Vyjde to levněji jak hotel, ale hlavně jste v kontaktu s místní kulturou, která mi osobně přišla nejzajímavější.

 

Jídlo řešte nákupem v supermarketech, je to nejlevnější. Doporučit mohu zejména takové obalené bramborové placičky se slaninou, které jsou levné, mimořádně chutné a ideální na výlety (hodíte do sáčku 15 placek a máte na celý den vystaráno 🙂 ). I když si obyčejně na podobné jídlo nepotrpím, tohle nám doporučila místní babička, co vypadala jak bylinkářka z pohádky Sůl nad zlato v japonském podání :). A to se neodmítá :D. Měli je skoro všude a i Japonci je hojně kupovali.

 

 

Letenky do Japonska a zpět za 8297Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *