Láká vás v letošním roce návštěva Dubaje? Nespoléhejte se na nabídky cestovních kanceláří a naplánujte si dovolenou přesně podle vašich představ. Skvěle vám k tomu poslouží akční letenky, které jsme našli v rezervačním systému prodejce Pelikán. Za 7 990 Kč pořídíte zpáteční let z Prahy a je jen na vás, jak dlouho se zde zdržíte. Dubaj má rozhodně co nabídnout. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Dubajem, ve kterém najdete spoustu rad a tipů pro vaši cestu. Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, nebo preferujete organizované cesty, určitě si prohlédněte širokou nabídku zájezdů do Dubaje. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující musí před cestou předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti pak probíhají namátkové PCR testy. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking

<

Letenky na trase Praha – Dubaj – Praha v několika termínech během září a října tohoto roku můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Letenky do Dubaje z Prahy za 7990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!