Letenky do Barcelony z Vídně na prodloužený víkend za 860 Kč! (bez WDC za 1350 Kč)

Letenky do Barcelony z Vídně na prodloužený víkend za 860 Kč! (bez WDC za 1350 Kč)

Toužíte navštívit Gaudího překrásnou Barcelonu? Pokud navíc vyznáváte individuální turistiku, jistě se vám budou hodit akční letenky z Vídně, které nyní u dopravce WizzAir pořídíte za skvostných 860 Kč. Cena je platná se členstvím v klubu, bez něj zaplatíte 1 350 Kč, ale i tak se jedná o parádní nákup. Termín pobytu jsme vybrali na prodloužený víkend v první polovině června, ale pokud trochu prolistujete kalendářem, dá se najít i spousta dalších zajímavých letů. S nákupem však dlouho neváhejte, dá se očekávat, že místa budou velmi rychle mizet. Před cestou určitě nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Barcelonou, ve kterém najdete tipy a rady pro vaši návštěvu. Pokud vás Barcelona láká, ale raději se svěříte do rukou cestovní kanceláře, nabídku zájezdů najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Španělska musí předložit potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR testu. S platností od 1.2.2022 Španělsko uznává potvrzení o očkování jen do uplynutí 270 dnů od aplikace poslední dávky. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete pokračovat i dále mimo Barcelonu, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Vídeň – Barcelona – Vídeň v termínu 10.6. – 15.6. 2022 zakoupíte na stránkách společnosti WizzAir.  Alternativně lze pořídit letenky i u ověřeného českého prodejce Pelikán. Zde počítejte s o něco vyšší cenou, ale celý nákup i případná podpora proběhne v češtině.