Skvělých akčních letenek za cca 1080Kč můžete využít k návštěvě Barcelony. Pro čtenáře, kterým by tento výlet nestačil, se pak přímo vybízí využít levných přeletů na Tenerife, jeden z Kanárských ostrovů. Detailního průvodce Barcelonou naleznete zde, po Tenerife pak zde. V případě zájmu s nákupem letenek neotálejte, je jich pouze několik a budou rychle vyprodány.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Letenky zakupte přímo u dopravce Ryanair.com a to například na datum 16. – 23. ledna za 1180Kč. Pokud byste se zdrželi od 16. až do 27. ledna, budou za 1080Kč.

 

Alternativně je možný odlet z Prahy se společností Vueling. Cena je v tom případě 1350Kč v jednom směru, ale přílet je přímo do Barcelony, ne do Gerony a tak ušetříte na dopravě z/na letiště + na cestě z/do Bratislavy. Záleží tedy hlavně na tom, jak daleko od Bratislavy bydlíte. Pokud bych byl z Prahy, volím odlet odtud. Z Brna bych volil Bratislavu.

 

 

1

 

 

 

Pokud byste se chtěli podívat ještě na Tenerife, zakupte letenky rovněž u Ryanairu, tentokrát na datum 17. – 21. ledna za cca 1160Kč.

 

 

2

 

 

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Jako vždy platí, že ceny letenek s obsazeností letadla stoupají.

 

Nezapomente počítat s tím, že letenky představují jen část nákladů. Další bude tvořit doprava (cesta z Gerony do Barcelony, v Barceloně na letiště, případná doprava po Tenerife), ubytování a jídlo (tam ale nebude velký rozdíl oproti tomu, co byste snědli doma).

 

Ubytování řešte přes Booking, nebo využijte naší slevu 600Kč a ubytujte se přes AirBnb. To vychází výhodněji, zvlášt pokud poletíte dva a slevu tak uplatníte 2x.

 

 

 

 

Letenky do Barcelony a zpět za 1080Kč, nebo do Barcelony + Kanáry a zpět za 2350Kč!

1 komentář u „Letenky do Barcelony a zpět za 1080Kč, nebo do Barcelony + Kanáry a zpět za 2350Kč!

  • 19.10.2016 (11:50)
    Trvalý odkaz

    Díky ta tip!!!! Už zakoupeno, dokonce i na delší dobu. 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!