Za krásnou a neposkvrněnou přírodou se můžete vypravit z výborně dostupné Wroclavi za 240Kč (letenka tam i zpět). K dispozici je hned několik termínů a tak by neměl být problém zvolit si pro vás ten nejideálnější. Pro cestu z Prahy do Wroclavi doporučuji využít přepravce SimplyExpress, kde se dají sehnat i promo lístky za 3€ (obvyklá cena je 14€).

Ve Wroclavi bych doporučoval obhlídku města, je nádherná. Rovněž nakupte zásoby na cestu – vyjde vás to levněji jak v ČR a Norsko je dost drahá země. O kvalitě polských potravin bylo řečeno už mnohé, ale skutečností zůstává, že co si koupíte, to máte. Obchodní domy v Polsku nabízí stejně jako u nás věci kvalitní i nekvalitní, je na každém, co si vybere. Nezapomínejte ale na to, že přes kontrolu na letišti nepronesete vodu více jak ve 100ml, tedy vše musí být suché, nebo malé :).

Nízké ceny v Polsku se projeví i při dopravě na/ z letiště, lístek stojí zhruba 25kč. Pozor dejte jen na to, že v autobuse se platí pouze kartou.

I když odlet z Polska může působit složitě, osobně mám odlety z Wroclavi rád a mohu je doporučit. Čas v autobuse můžete využít na poslední přípravy a nákupem v Polsku podstatně ušetříte.

Letenky za 240Kč můžete nakoupit na Ryanair.com v těchto termínech:

16. – 23.7.
16. – 25.7.
20. – 27.8.
20. – 29.8.
22. – 29.8.

 

levné letenky norsko

 

 

Vybíral jsem termíny delší 6 dní, ale dohledat můžete i kratší, případně zvolit jiné datum za trochu vyšší cenu. Rezervace na Ryanair by měla být snadná, ale pokud by bylo cokoliv nejasného, klidně se zeptejte v diskuzi. Všechny ceny, co vidíte na jejich webu, jsou konečné. Lišit se mohou jen o pár korun v závislosti na tom, jak letenky uhradíte. Doporučoval bych nákup co nejdříve, ty nejlevnější letenky budou rychle mizet.

Jak už bylo řečeno, Norsko je drahá destinace a tak krom obvyklých hotelů bych zvážil i pobyt přes Airbnb.cz, nebo si připlatil do letadla zavazadlo a spal pod stanem. Velkou výhodou, kterou Norsko svým návštěvníkům nabízí, je tradiční právo volného vstupu do přírody, které dovoluje přespání kdekoliv v přírodě při dodržení základních bezpečnostních zásad. Po domluvě s majitelem je často možné spát i na soukromém pozemku, avšak ne blíže než 150 m od obydlí. Ve volné přírodě včetně národních parků je možné přenocovat kdekoli. V období 15.4. až 15.9. není teoreticky dovoleno rozdělávání otevřeného ohně mimo vyhrazená místa, avšak v praxi se většinou toleruje. Norové jsou velmi přátelští a ochotní pomoci.

I když půjčení auta v Norsku není levnou záležitostí, dá vám skvělé možnosti, které jinak nemáte. Vybírat ze všech poskytovatelů můžete na RentalCars.

 

Letecky přes prázdniny do Norska a zpět za 240Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!