K levné dovolené u moře s dítětem můžete využít akčních letenek z Vídně na ostrov Lesbos. Pokud k těmto letenkám přiřadíme velmi dobře hodnocené ubytování jen 50 metrů od pláže, dostaneme se na částku 3350Kč. Pokoj je přitom 3-lůžkový a třetí osoba tak poletí pouze za cenu letenky – cca 1550Kč. Důkladného průvodce po ostově Lesbos, naleznete zde. Zájezdy na Lesbos přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, jízdenky můžete koupit zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Lesbosu. Velmi doporučuji pronájem auta, snadněji se dostanete k hotelu a vaše dovolená nabere zcela jiný rozměr. Na Lesbos nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Všechny hotely na tento termín, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, zejména pro nízkou cenu, velmi dobré hodnocení a skutečnost, že máte k dispozici 3 lůžka.

 

 

Letenky samotné nakupte přímo u dopravce na Eurowings za cenu 59€ např. v termínu 6. – 13. října

 

Levné letenky z Vídně na Lesbos
Levné letenky z Vídně na Lesbos

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

Lesbos z Vídně na 8 dní za 3350Kč (třetí osoba za 1550Kč)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!