Na začátku října utečte před podzimem na Lefkadu, kde v tu dobu běžně stále mají téměř  letní teploty s průměrem okolo 25 °C! Akční letenky z Vídně u aerolinky Ryanair aktuálně pořídíte v přepočtu za 785 Kč. Když levné letenky spojíte s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou cenu 2 610 Kč/osoba za 8denní dovolenou. Lefkada proslula svými snovými plážemi. Informace o těch nejlepších najdete v online průvodci po Lefkadě ZDARMA. Jedná se o tip na individuální cetsování, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Lefkadu momentálně máte jedinou povinnost, a to nejpozději 24 hodin před odletem odeslat vyplněný online formulář. Další informace k formuláři naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Do odletu zbývá více než měsíc, sledujte dál situaci.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území EU, kde s kartičkou pojištěnce máte nárok na ošetření za stejných podmínek jako obyvatelé daného státu, pro jistotu vždy doporučujeme vyřízení cestovního pojištění. Budete tak mít jistotu, že se vás nebude týkat případná finanční spoluúčast. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupného letiště Vídeň Schwechat, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště bez nutnosti přestupovat, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte propočítat náklady na celou dovolenou. Myslete na transfery, ubytování a stravování. Pokud chcete z Lefkady vidět co nejvíc, doporučujeme vypůjčit si auto. Rezervaci je možné provést už předem přes ověřené stránky Rentalcars a vůz vyzvednout ihned po příletu.

 

Pro ubytování jsme vybrali tyto velice dobře hodnocené apartmány vzdálené jen 70 m od moře. Studia mají vlastní koupelnu i kuchyňský kout s mini ledničkou. Výhodou je také možnost bezplatného zrušení až do 16. září. Alternativou je pak využití této naší slevy na první ubytování rezervované přes web Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňLefkada (Preveza Aktion)Vídeň v termínu 1. až 8. října (čtvrtek až čtvrtek) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je možné zakoupit také u ověřeného českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky ryanair
Letenky z Vídně na Lefkadu, Ryanair
Lefkada z Vídně na 8 dní za 2610 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!