Stačí vám mít od cestovní kanceláře zařízené ubytování a letenky s tím, že stravu si už řešíte sami? Pak by vás mohla zaujmout akční nabídka za 6990 Kč. Za tuto cenu se totiž můžete už zítra vydat na řecký ostrov Lefkada. V ceně zájezdu máte zpáteční letenku z Prahy, dopravu na místě, služby delegáta a ubytování. Strava tedy v balíčku zahrnuta není. Jestliže nevíte, co byste měli na ostrově navštívit, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. S rezervací určitě nečekejte a rychle rezervujte svá místa. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

Osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 14 – 180 dnech (nutné lékařské potvrzení). Očkovaní, v případě, že mohou doložit certifikát o úplném očkování. Očkovaní první dávkou, pokud od jejího podání uplynulo 22 dní.  

 

 

Dovolenou v apartmánech Aiolos můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde). 

Akční zájezd na Lefkadu, apartmány Aiolos
Lefkada z Prahy na 8 dní za 6990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!