Milujete poznávání nových míst a máte rádi, když je na cestování dostatek času? Zároveň jste akční a dokážete se zabalit za jeden den? Pak máme horký tip přímo pro vás! V naší nabídce se objevil zájezd na úchvatný řecký ostrov Lefkada s odletem již zítra, 23.6.2021. V ceně za bezkonkurenčních 8190,- jsou zpáteční letenky z Prahy, ubytování na 14 nocí (23.6.2021 – 7.7.2021) a služby delegáta v místě pobytu. Pobytový balíček je bez stravování, ideální pro nadšené cestovatele, kteří si ostrov projedou po vlastní ose. Pro tipy, na co rozhodně při plánování výletů nezapomenout, si pročtěte našeho průvodce po Lefkadě.

Upozorníme, že cestovní kancelář si vyhrazuje právo zvolit typ ubytování dle volných kapacit. Všechna studia ale disponují vlastní sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Řecka aktuálně musíte předložit negativní výsledek PCR testu NEBO negativní výsledek antigenního testu NEBO certifikát o absolvovaném očkování (pozor, od očkování muselo uplynout 14 dní) NEBO potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 v posledních 2 až 9 měsících. Dále je nutné vyplnit příjezdový formulář, který naleznete zde. Podrobnosti v cestovatelském semaforu.

Dovolenou na Lefkadě s odletem z Prahy rezervujte zde >>

Lefkada z Prahy na 15 dní

Lefkada z Prahy na 15 dní za 8190 Kč (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!