Už teď se můžete těšit na zimní měsíce, a to díky levným letenkám na Tenerife či Fuerteventuru. Zpáteční letenky z Prahy můžete pořídit za akční cenu 2 788 Kč v několika termínech během ledna 2022. Při plánování vám jistě přijdou vhod naši online průvodci, které jsme sepsali jak pro ostrov Tenerife, tak i pro ostrov Fuerteventura. Pokud dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, zájezdy na Kanárské ostrovy najdete na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou dostupné pro měsíc leden 2022, kdy už vše může být jinak. Aktuálně se cestující z ČR nemusí při cestách prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Zůstává pouze povinnost vyplnit příjezdový formulář. Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Nevíte, co vás může potkat, obzvlášť v dnešní době. Proto je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>. 

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky z Prahy na Tenerife či Fuerteventuru  za cenu 2 788 Kč zakoupíte na stránkách letecké společnosti Eurowings. Tato cena je dostupná  v termínech 5.1. – 8.1. 2022  nebo 12.1. – 15.1.2022.  Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, kde bude cena  vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce. 

Lednové Tenerife či Fuerteventura přímým letem z Prahy za 2788 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!