Thajsko je po právu jednou z nejoblíbenějších přímořských destinací. Nekonečné pláže s jemným pískem, dokonalé moře a krajina, kterou by se dalo kochat do nekonečna. Ochutnáte místní jídlo, poznáte tamější kulturu a prozkoumáte další kousek světa. Za tuhle výhodnou cenu máte navíc i 20kg zavazadlo v ceně, což se rozhodně při takové cestě hodí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip: Jestliže s individuální turistikou prozatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám tento podrobný návod, který vám poskytne spoustu užitečných rad>>.

 

Odlétat budete z letiště ve Varšavě. Z Brna a Prahy vás sem pohodlně dopraví společnost Flixbus. Pokud byste se na cestu vydávali z Ostravy, odtud vás až na letiště zaveze společnost Leo Express.

 

Před cestou rozhodně nepodceňte sjednání cestovního pojištění, zvlášť při dovolené v Asii by se vám jeho absence mohla opravdu ošklivě nevyplatit. Na jeho přehledné srovnání se podívejte na tomto odkaze.

 

Ačkoliv v Evropě je velice oblíbená stránka s ubytováním Bookingna ubytování v Asii se podívejte spíše na stránku Agoda – často vychází levněji, než právě Booking. Pokud byste raději bydleli u soukromníka, než v hotelu, hledejte přes stránku AirBnB. Navíc, při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Varšava-Bangkok-Varšava v last minute termínu 29. února – 8. března (sobota až příští neděle) pro dvě osoby zakoupíte na tomto odkaze >>.

 

Last minute letenky Thajsko
Last minute letenky Thajsko

Last minute Thajsko přímým letem z Varšavy za 8800 Kč!(letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!