Pokud je vaším velkým snem Thajsko, možná ho navštívíte dřív, než byste si mohli myslet. Na trhu s akčními letenkami se objevila last minute nabídka s výbornou cenovkou. Zpáteční letenky pořídíte již za 8 400 Kč. Odlétat budete 7. března od našich polských sousedů z Varšavy, v Thajsku pak strávíte období do 15. či 22. března (výběr délky je na vás). Do Polska se dá obecně dopravit za dobrý peníz, proto tato nabídka nemusí být zajímavá pouze pro obyvatele Ostravy a okolí. Výhodou je totiž také fakt, že v ceně je již zahrnuté zavazadlo s váhou 20 kg. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před odletem si určitě sjednejte cestovní pojištění, pro cesty do Asie je to v podstatě nutnost. Bez něj by vám všechna případná ošetření pořádně provětrala peněženku. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Varšavy, kam se z Brna a Prahy nejlevněji dopravíte se společností Flixbus. Z Ostravy pak až na letiště zajíždí Leo Express.

 

Ubytování řešte přes Agodu, která v Asii často vychází výhodněji než v Evropě oblíbenější Booking. Využít můžete i naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnB. Poslední možností je ubytování hledat až na místě. Počítejte s tím, že domluva může být docela složitá, na druhou stranu smlouváním můžete opravdu výrazně ušetřit. Na prvních pár dní je podle nás však vždy nejjistější mít ubytování zamluvené předem.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VaršavaBangkok (Thajsko)Varšava v termínu 7. až 15. (případně 22.) března najdete zde >>

 

Letenky do Thajska, last minute březen
Last minute Thajsko přímým letem z Varšavy za 8400 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!