Z cestovní kanceláře Neckermann mě právě informovali o levných letenkách do Barcelony a Malagy. Jejich největší výhodou je to, že naplno využijete prodlouženého víkendu, který letos nabízí státní svátek 17. listopadu, připadající na pátek. Ve čtvrtek odpoledne/večer z Prahy odletíte a v neděli odpoledne/večer se vrátíte. Další výhodou je to, že jde o charterové letenky a tak v ceně máte i odbavené zavazadlo do 20kg. Pokud zvolíte Barcelonu, doporučoval bych zvážit i návštěvu Mallorky nebo Kanárských ostrovů. Letenky nejsou drahé a je to zajímavé zpestření.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Všechna ubytování na tento termín v Malaze naleznete zde >>

Všechna ubytování na tento termín v Barceloně naleznete zde >>

 

Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Možností jak ještě více ušetřit je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky můžete zarezervovat zde nebo přes email odlety@ckneckermann.cz. Malaga je za 3990Kč, Barcelona za 3490Kč. Případnou Mallorku nabo Kanárské ostrovy nakupujte u Ryanair.com.

 

letenky do Španělska
letenky do Španělska

 

Last minute Španělsko na prodloužený víkend 17.11. za 3490Kč! (letenky tam i zpět, vč. zavazadla)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!