Pokud hledáte tip na zajímavou dovolenou při které můžete nakombinovat turistiku a krásné pláže, můžete využít skvělých letenek z Prahy na Sardínii za 2999Kč. Sardínie je úžasná a relativně málo zasažená cestovním ruchem. Ten se soustředí především na pár místech, kde jsou i vyšší ceny. Mimo ně jsou ceny rozumné a to jak u stravy, tak u ubytování. S případným nákupem si pospěšte, ta cena je skvělá a letenek bývá vždy jen několik. Kdybych byl v ČR, tak sám letím, Sardínie mě opravdu okouzlila :). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Sardínii přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za ubytování a půjčení auta. V ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg, můžete si tak vzít i stan (jak je to ale se stanováním na Sardínii vám bohužel neporadím), nebo jídlo.

 

Všechna ubytování na Sardínii v toto datum, naleznete zde. Hotel jsem tentokrát nepřikládal, více bych vám doporučoval udělat si okruh po Sardínii a ubytování brát při cestě. Jíst i bydlet bych vám doporučoval stranou turistických míst, dá se tak hodně ušetřit.

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit AirBnb.

 

 

Zaujmout by vás mohl i tento cestpis a průvodce po plážích ze Sardínie.

 

 

Letenky Praha – Sardínie – Praha za 2990Kč můžete zakoupit zde >>

 

Last minute letenky na Sardínii
Last minute letenky na Sardínii

 

 

Last minute Sardínie z Prahy na 8 dní za 2990Kč! (letenky tam i zpět, vč. zavazadla)

3 komentáře u „Last minute Sardínie z Prahy na 8 dní za 2990Kč! (letenky tam i zpět, vč. zavazadla)

 • 18.7.2017 (5:38)
  Trvalý odkaz

  Dobry den, me se na strankach cedoku jeste nikdy nepodarilo najit letenky, ktere zde inzerujete. Musim byt prihlasen? Nebo jak je hledate?

  Diky

  Reagovat
  • 18.7.2017 (6:26)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, pokud vám to po kliknutí nepřesměruje přímo na stránky letenky (což by mělo, protože mě to dělá), tak stačí dát vyfiltrovat zájezdy podle ceny. Samostatné letenky bývají nejlevnější.

   Reagovat
 • 18.7.2017 (14:19)
  Trvalý odkaz

  Nedaří se mi nikde najít, do jaké oblasti jsou přesně letenky na Sardinii a jaký je objem zavazadla v této letence již zahrnut. Děkuji za informaci

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!