Pokud hledáte tip na zajímavou dovolenou, při které můžete nakombinovat turistiku a krásné pláže, můžete využít skvělých letenek z Prahy na Sardínii za 2999Kč. Cestopisy ze Sardínie od našich čtenářů naleznete zde, detailního průvodce pak zde. Zaujmout by vás mohl i tento průvodce po plážích ze Sardínie. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak ty naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za ubytování a půjčení auta. V ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg, můžete si tak vzít i stan (jak je to ale se stanováním na Sardínii vám bohužel neporadím), nebo jídlo.

 

Všechna ubytování na Sardínii v toto datum, naleznete zde. Hotel jsem tentokrát nepřikládal, více bych vám doporučoval udělat si okruh po Sardínii a ubytování brát při cestě. Jíst i bydlet bych vám doporučoval stranou turistických míst, dá se tak hodně ušetřit.

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit AirBnb.

 

Další letenky do objednávky přidáte přes volbu „Přidat pokoj“ :). Čedok to nemá prodej charterových letenek moc pořešený. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že letenky v tuto chvíli zbývají poslední tři a kupujte všechny letenky najednou. Pokud vám další „pokoj“ přidat nepůjde, už zbývá jen jedno místo (at se vám nestane, že koupíte jen jednu letenku, pokud jich chcete více).

 

 

Letenky Praha – Sardínie – Praha za 2990Kč můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky na Sardínii
Letenky na Sardínii

 

 

 

 

 

Last minute Sardínie z Prahy na 8 dní za 2990Kč! (letenky tam i zpět, vč. zavazadla)

4 komentáře u „Last minute Sardínie z Prahy na 8 dní za 2990Kč! (letenky tam i zpět, vč. zavazadla)

 • 13.8.2017 (15:19)
  Trvalý odkaz

  Jako vážně? Letenka na Sardinii za 3K berete jako úspěch?
  Nehledě na to že “Last minute Sardínie z Prahy na 8 dní za 2990Kč!” zní jako dost clickbite… a “se stanování Vám neporadím”
  Tato stránka již není co bývala.

  Reagovat
  • 13.8.2017 (16:01)
   Trvalý odkaz

   Ano, vážně. Je to na prázdniny dobrá cena.

   Tato stránka je víceméně pořád stejná, někomu vyhovuje, někomu holt ne. Nové stránky budou dost revoluční, ale stejně se na nich letenky na Sardínii z Prahy za 3 tisíce objeví. Většina čtenářů podobné tipy chce.

   Reagovat
 • 13.8.2017 (17:40)
  Trvalý odkaz

  Ja osobne si myslím že každý potrebuje nejak zarobiť, síce na tomto webe nie sú ozajstné prekliky leteckých spoločností ale vyhľadávajú za niektorých ľudí last minute ponuky, ktoré sú aspoň trochu ok. 3k za letenky na Sardíniu celkom fajn, aj keď dá sa dostať aj za menej 🙂 Ale to treba trochu pohľadať a povenovať sa tomu, myslím že celý deň venovať sa jednému hľadaniu tu ľudia nemajú

  Reagovat
  • 14.8.2017 (8:17)
   Trvalý odkaz

   Tak ono z prodeje podobných letenek nemám ani korunu. Ale jinak ano, nesoustředím se na chyby leteckých společností, ty dávám výjimečně. Čtou nás lidi co chtějí ušetřit a cestovat levněji, je jedno jestli přes CK, nebo přes charterové letenky.

   Sardínie z Prahy o letních prázdninách za 3K je prostě dobrý tip. Ano, dá se to i levněji, ale třeba s přestupem, okolních letišt, nebo mimo hlavní sezónu. Koneckonců, zájem je o i ty letenky vždy veliký.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!