Z CK Neckermann mě právě informovaly o levných last minute letenkách na Rhodos za 1990Kč, které uvolnily do prodeje. Společně s ubytováním se tak 8-denní dovolenou vejdete do 3800Kč, což je opravdu skvělá cena. Alternativně můžete zvolit i kratší 5-denní termín v prodlouženém víkendu. Kalkulace je vedena na 2 osoby, pokud by vás letělo více, dá se ještě více ušetřit. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy do Řecka naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu na Rhodos, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg a vzít si stan. S nákupem letenek si pospěšte, zbývá jich jen několik.

 

Auto si můžete půjčit zde.

 

 

Letenky rezervujte zde, nebo ještě lépe telefonicky na čísle 800 700 780. Ubytování zakupte až po jejich nákupu (letenek je jen pár a zájem bude veliký)

 

Letenky na Rhodos
Letenky na Rhodos

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména kvůli nízké ceně. ALe vyberte si dle svých preferencí, někomu nemusí vyhovat vzdálenost od pláže.

 

Ubytování na Rhodosu
Ubytování na Rhodosu

 

Last minute Rhodos z Prahy na 8 dní za 3800Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!