Výhodných last minute letenek z Vídně můžete využít k levné dovolené na Mallorce. Za 89€ (cca 2320Kč) získáte letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla a všech poplatků. Inspirací vám mohou být cestopisy našich čtenářů. Mallorka je na individuální turistiku velmi jednoduchá a tak bych ji doporučil i začínajícím cestovatelům. Našeho detailního průvodce po Mallorce, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Mallorku naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency.

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete a i cesta k hotelu bude komplikovanější. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům.

 

Všechna ubytování na toto datum, naleznete zde. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování a zvolit AirBnb, vychází to většinou výhodněji.

 

 

Letenky Vídeň – Mallorca – Vídeň za 89€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

Letenky na Mallorku
Letenky na Mallorku
Last minute Mallorka z Vídně za 2320Kč (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!