K návštěvě Kuby lákají velmi výhodné last minute letenky z Varšavy na Kubu a zpět za  1599 zlotých, tedy cca 9980Kč. Krom skvělé ceny potěší i to, že jde o přímý let bez přestupů a v ceně máte i odbavené zavazadlo do 20Kg. Před cestou nezapomeňte na vízum, které za 750Kč získáte na velvyslanectví Kubánské republiky. Detailního průvodce po „ostrově svobody“ jsme pro vás připravili zde. Pro srovnaní, zda naleznete cenu zájezdů přes cestovní kanceláře.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před cestou se nezapomeňte pojistit, online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Co se ubytování týká využít můžete např. AirBnb. Získat slevu 720Kč na první ubytování můžete zde. Pokud pojedete ve dvou, můžete ji využít i 2x (minimální cena je ale cca 1800Kč).

 

Zvýšenou pozornost věnujte spočtení všech nákladů, tedy vč. cesty do/z Varšavy, ubytování, vízům atd. a brzkému odletu. Raději upozornuji také na to, že přiletíte na letiště v Cayo Coco, ne do Varadera. Nakupujte s rozvahou, ale dlouho neotálejte – letenky nemívají dlouhého trvání. Vízum se na konzulátu vyřizuje na počkání. K jeho vydání je třeba předložit pas, zaplatit poplatek a někdy je nutné i předložit kopii letenky.

 

 

Letenky Varšava – Kuba (Cayo Coco) za 1599Kč – Varšava na 23. února – 9. března můžete zakoupit zde >>

 

1

 

 

 

Last minute letenky z Varšavy na Kubu za 9980Kč! (let tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!