Máte rádi spontánní akce? Pokud jste dobrodruhem tělem i duší, máme pro vás tip na levné letenky na řecký ostrov Shiathos. Že vám tento název nic neříká? O důvod více, proč se vypravit právě sem. Panoramata tohoto malého ostrova jste mohli vidět například ve filmu Mamma Mia. Zpáteční letenky z Vídně za akční cenu  410 Kč pořídíte na stránkách letecké společnosti Ryanair. V nabídce je například termín 16.10. – 23.10. 2021, pokud si nemůžete dovolit týdenní dovolenou, za stejnou cenu je k dispozici i odlet 20.10.2021. Co vidět a zažít na tomto krásném ostrově se dočtete v našem online průvodci.  Pokud raději dáváte přednost organizovaným cestám, nabídku zájezdů na ostrov Skiathos najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu do Vídně, letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na ostrově Skiathos můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň –Skiathos – Vídeň v termínu 16.10. – 23. 10. 2021 rezervujte na stránkách aerolinky Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Last minute letenky na Skiathos z Vídně za 410 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *