Levná dovolená v Itálii? S naším dnešním tipem to nebude žádný problém. Právě teď uvolnila společnost Ryanair zpáteční lety z Vídně na Sicílii za bezkonkurenčních 250 Kč. Letenky zakoupíte například v termínu 16.11. – 23.11.2021, ale pokud je pro vás týdenní dovolená dlouhá, můžete za stejnou cenu odletět i 18., nebo 20. listopadu. Co vidět a zažít si můžete přečíst v našem online průvodci Sicílií.  Pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, prohlédněte si je zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let.  

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Sicílii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Doporučujeme vám si všechny nabídky porovnat a vybrat spíše ubytování s možností storna zdarma.

Letenky na trase Vídeň–Trapani–Vídeň, například v termínu 16.11. – 23.11. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Last minute letenky na Sicílii z Vídně za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!