Bohatá historie, křišťálové moře a pláže připomínající Karibik? To vše a ještě mnohem víc nabízí italský ostrov Sardínie, na který můžete vyrazit již za dva dny. Sardínie je právem nazývána perlou či smaragdovým klenotem Středomoří. Na své si zde přijdou jak milovníci pláží a přírody, tak i obdivovatelé historie. Na nic tedy nečekejte a vydejte se v termínu 16.10. – 21.10.2021 prozkoumat krásy tohoto ostrova. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy pořídíte za úžasných 520 Kč. Na Sardinii se i v podzimních měsících můžete těšit z příjemných teplot. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci po Sardínii zdarma. Tento tip je na individuální cestování, pokud  dáváte přednost organizovaným výletům , přehled dostupných zájezdů s podporou cestovní kanceláře najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Alghero–Bratislava na termín 16. až 21. října 2021 zakoupíte na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena je lehce vyšší kvůli jejich provizi, ale vy díky tomu nakoupíte v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Last minute letenky na Sardínii z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!