Dáváte přednost individuální turistice a hledáte nabídku akčních letenek k moři? Možná Vás zaujme aktuální akce na letenky u společnosti Ryanair do bulharského Burgasu. Právě se zlevnili letenky na termín 17.-24.7.2021, tedy ideální prázdninový termín od soboty do soboty. Letenky jsou z dobře dostupné Vídně. V Burgasu se můžete oddávat nejenom odpočinku u moře, ale určitě se vyplatí si také procestovat okolí a poznat místní přírodní i kulturní památky. Tipy co zde vidět a neminout najdete v našem průvodci po Bulharsku.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je Bulharsko oboustranně zelené, což znamená, že ani při cestě tam, ani při cestě zpět není třeba se jakkoliv prokazovat. Situace se však mění každým dnem a doporučujeme ještě před cestou zkontrolovat náš cestovatelský semafor, kde informace pravidelně aktualizujeme.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

 

Před cestou si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Nevíte, co Vás kde potká, obzvlášť v dnešní době a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

 

Před odletem si také propočítejte všechny náklady. Letenky jsou z dobře dostupné Vídně, kam se dostanete buď hromadnou dopravou (RegioJet, ČD) nebo po vlastní ose. Dále je třeba připočíst také transfer z letiště v Burgasu do Vaší cílové destinace. Dále započítejte již zmíněné pojištění, jídlo, cenu za ubytování a také určitě navštívíte nějaké památky. Chcete-li se podívat i po okolí, auto si rezervujte předem zde.

 

Ubytování hledejte nejlépe na Booking. Pro tento termín jsou dostupné následující hotely v Burgasu.

 

 

Letenky Vídeň – Burgas – Vídeň na datum 17.7.2021-24.7.2021 zakupte na stránkách Ryanair.  Alternativně můžete letenku zakoupit u českého prodejce. Cena je o pár desítek korun vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a přispějete pár korunami na provoz tohoto webu. 

LM letenky Burgas z Vídně
LM letenky Burgas z Vídně
Last minute letenky do Bulharska z Vídně za 540 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *