O tomhle řeckém ostrovu jsme psali již včera, jestliže Vám však nevyhovoval termín, máme pro Vás další nabídku. Díky ní můžete jíž za dva dny odpočívat na ostrově pelikánů, větrných mlýnů a přístavů plných těch nejluxusnějších jachet. Mykonos je jedním z nejmenších ostrovů celého řeckého souostroví, který nabízí nádherné písečné pláže omývaného vodami Egejského moře.  Zpáteční letenky s odletem z Vídně v termínu 16.10.-20.10.2021 zakoupíte za skvělých 460Kč. Informace o destinaci naleznete v průvodci po Mykonosu ZDARMA. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Mykonos procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky na trase VídeňMykonosVídeň v termínu 16. až 20. října 2021 můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je rovněž možné zakoupit na stránkách českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale nákup bude v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Last minute letenky a Mykonos z Vídně za 460 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *