Za skvělou cenu si nyní můžete užít krásnou Krétu díky levným letenkám z Katovic za 1180Kč, které jsem spojil s dobře hodnoceným ubytováním. Pokoj je pro 3 osoby a pokud plánujete např. dovolenou s dítětem, zaplatí pouze letenky. . V případě zájmu s rezervací neváhejte, letenky za tuto cenu nebudou mít dlouhého trvání. Detailního průvodce Krétou naleznete zde. V tomto tipu jde o individuální dovolenou, zájezdy na Krétu přes CK, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Jak se dostat do Katovic a průvodce po nich, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomente spočítat všechny náklady, především pronájem auta (nejde o vysokou částku, ale je třeba s tím zkrátka počítat). Ještě větší úspory můžete dosáhnout, pokud pojedete ve 4 lidech a vezmete si apartmán (což se vyplatí i kvůli autu). Rovněž si povšimněte brzkého odletu z Katovic a toho, že přílet je na letiště v Chanii, ne v Heraklionu (at si nezarezervujete auto na nesprávném letišti).

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo.

 

<

 

Letenky Katovice – Kréta (Chania) – Katovice za 192 zlotých (cca 1180Kč) můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky na Krétu
Letenky na Krétu

 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Dobře v poměru cena/kvalita vychází Villa Naria studia. Jsou velmi dobře hodnoceny a za skvělou cenu. Špatnou volbou ale není ani varianta, při které si půjčíte auto a ubytování si berete při cestě. Tu bych i osobně preferoval. 

 

 

Last minute Kréta z Katovic na 8 dní za 3850Kč (dítě pouze za 1180Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!