Stále jste vyčkávali na akční zájezdy s termínem přes státní svátky, abyste nepřišli o dny dovolené navíc a teď už z nabídky začínáte být lehce zoufalí? Pravdou je, že tyto výhodné termíny vzali Češi útokem. Máme pro vás ale alternativu! Na termín 1.7.2021 – 8.7.2021 jsme pro vás sehnali akční letenky s odletem z Bratislavy a ubytování jsme vybrali v dobře hodnoceném Seaside Resorts. Naše kombo vás vyjde na 4590 Kč za zpáteční letenky a ubytování na 8 dní. Pokud by vás ale zaujal jiný hotel, stále jsou v tomto termínu dostupné i jiné alternativy, přesvědčit se můžete pod tímto odkazem.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu. 

TIP PRO VÁS: Naše nabídka zahrnuje pouze letenky a ubytování, nezapomeňte do rozpočtu započítat transfery z/na letiště, náklady na stravování, MHD či vstupy po památkách.

Ubytování do Seaside Resorts přes Booking.com můžete rezervovat zde>>  Letenky z Bratislavy na Korfu rezervujte zde>> 

Last minute Korfu z Bratislavy na 8 dní za 4590 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!