I když ceny last minute zájezdů na Korfu velmi klesají, stále nejlevnější variantou zůstává individuální turistika. Pokud totiž využijeme zlevněných letenek z Prahy v kombinaci s ubytováním, dostaneme se na částku 3300Kč za 8-denní dovolenou. V ceně přitom máte i odbavené zavazadlo do 15kg. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře naleznete zde. K naplánování i na místě vám může také být ku prospěchu náš ebook “Jak na Korfu levně“, kde naleznete všechny potřebné informace.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy i dopravu na Korfu, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo  a vzít si stan.

 

Auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování. Vybral jsem ho ale pro nízkou cenu a zvýšenou pozornost věnujte slabému hodnocení. Pokud vám nevadí si pár korun připlatit, volil bych toto ubytování, nebo případně ještě nějaké lepší. Dobrou alternativou může být také pronájem auta a ostrov si procestovat s tím, že se vždy ubytujete při cestě.

 

 

Letenky můžete  zarezervovat zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby (koupit můžete i jednu letenku, já tohle používám, aby bylo zřejmé, že není pouze jedna poslední letenka)

 

Levné letenky z Prahy na Korfu
Levné letenky z Prahy na Korfu

 

Last minute Korfu z Prahy na 8 dní za 3300Kč (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!