Skvělých last minute letenek z Bratislavy na Korfu za 990Kč můžete využít k nejlevnější dovolené u moře. Ubytování na Korfu je zvlášt po letních prázdninách velmi levné a s cenou za letenky + ubytování se tak dostanete do částky 2250Kč. V ceně přitom máte i odbavené zavazadlo do 15kg. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře naleznete zde. K naplánování i na místě vám může také být ku prospěchu náš ebook “Jak na Korfu levně“, kde naleznete všechny potřebné informace.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy i dopravu na Korfu, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo  a vzít si stan.

 

Auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, ale zejména pro nízkou cenu a zvýšenou pozornost věnujte slabému hodnocení. Pokud chcete jen místo pro přespání bude to stačit, ale pokud preferujete kvalitu za rozumnou cenu, volil bych např. toto ubytování.

 

 

Letenky můžete  zarezervovat zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby (koupit můžete i jednu letenku, já tohle používám, aby bylo zřejmé, že není pouze jedna poslední letenka)

 

 

 

Last minute Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2250Kč (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!