Září je ideální měsíc pro ty, co nejsou vázáni na letní prázdniny a chtějí si užít dovolenou levněji a ve větším poklidu. Moře je pořád krásně vyhřáté, přehánky se příliš neliší, pláže nejsou tak našlapané a ceny jsou přitom výrazně nižší. V nabídce Etravelu se např. právě objevily letenky na Korfu za skvělých 990Kč, kdy v ceně máte letenky tam i zpět a odbavené zavazadlo. Pokud tyto letenky spojíme s levným ubytováním jen 80 metrů od pláže, dostanete se na čásku 3750Kč za 11-denní dovolenou. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře naleznete zde. K naplánování i na místě vám může také být ku prospěchu náš ebook “Jak na Korfu levně“, kde naleznete všechny potřebné informace.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy i dopravu na Korfu, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo  a vzít si stan.

 

Auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování ale vyberte si samozřejmě dle svých preferencí.

 

 

Letenky můžete  zarezervovat zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby (koupit můžete i jednu letenku, ale takhle je jasné, že jsou k dispozici minimálně dvě letenky)

 

 

 

Last minute Korfu z Bratislavy na 11 dní za 3750Kč (letenky + ubytování)
Štítky:    

2 komentáře u „Last minute Korfu z Bratislavy na 11 dní za 3750Kč (letenky + ubytování)

 • 31.8.2018 (13:32)
  Trvalý odkaz

  zkoušel na ten zájezd na Korfu z Bratislavy,letenka stála 990,-,ale pobyt v uváděném ubytování stál 5500,-místo vašich i s letenkou 3750,-

  Reagovat
  • 10.9.2018 (18:48)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, ubytování je ro dva lidi, tedy 5500:2 je 2750Kč + 990Kč. Celkem 3750Kč za osobu.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!