Dalších výhodných letenek z Varšavy můžete využít k levné dovolené na Bali, kde je nyní období TOP sezóny. Výhodou těchto letenek je skutečnost, že jde o přímý let a vyhnete se tak potřebě přestupu. K naplánování co nejlevnější dovolené můžete využít náš ebook “Jak na Bali levně“, kde najdete všechny potřebné informace. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Bali přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji Vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění na Bali je v podstatě nutné, protože jinak musíte platit vše hotově a jsou to velké částky. Pokud byste neměli ani peníze, ani dobré pojištění, tak Vás dost pravděpodobně ani neošetří. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek vemte v potaz všechny náklady – cestu do Varšavy, ubytování (pokud budete cestovat, ubytování bude někde dražší), dopravu na místě, případné vstupy atd. Počasí se nebojte, v září sprchne jen výjimečně.

 

Do Varšavy se nejvýhodněji dostanete asi se společností  Polskibus.com. Nezapomeňte si dát dostatečnou časovou rezervu „pro strýčka příhodu“.  Průvodce Varšavou, naleznete zde.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking, nebo Agodu. Na prvních pár dní je rozumné se aklimatizovat někde v Denpasaru a pak vyrazit prozkoumat ostrov.

 

 

Letenky Varšava – Bali – Varšava naleznete zde >>

 

Last minute Bali přímým letem z Varšavy na 15 dní za 11840Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

2 komentáře u „Last minute Bali přímým letem z Varšavy na 15 dní za 11840Kč! (letenky tam i zpět)

 • 24.8.2018 (10:03)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, opravdu se jedna o přímý let z Varšavy na Bali? Tento let nemůžu najít přes žádný jiný vyhledávače letenek ani v jiných termín. Jde o nějakou speciální akci?

  Reagovat
  • 28.8.2018 (22:26)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, ano jedná. Je to charterový let, datum je pevně danné a ve vyhledávačích ho nenajdete. Cestovka zkrátka nevyprodala všechna místa v letadle a tak část prodává touto cestou.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!