Rádi byste zkusili své štěstí ve „městě hazardu“? K návštěvě Las Vegas lákají akční letenky s odletem z Frankfurtu za skvělých 6 990 Kč. K dispozici je aktuálně celá řada termínů od prosince tohoto roku až do června 2020, můžete si tak relativně volně přizpůsobit i délku své cesty. Pokud máte možnost v USA strávit větší počet dní, doporučovali bychom vám vypůjčení auta a spojení návštěvy Las Vegas s prohlídkou Los Angeles. Nezapomenutelné zážitky si také odnesete z okolních parků. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do USA s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Nepodceňte cestovní pojištění, zdravotní péče je v USA velmi drahá a případné ošetření bez uzavřeného pojištění by vaše peněženka opravdu pocítila. Přehledné online srovnání cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z Frankfurktu, do kterého se nejlépe dopravíte autobusy Flixbus či Regiojet.

 

Před cestou si spočítejte odhad veškerých nákladů, které vás při cestě do Las Vegas čekají. Započítejte ubytování, dopravu na místě i stravu. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je potřeba vyřídit online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Na stránkách Airbnb v případě USA mnohdy najdete levnější nabídky. Pokud budete zůstávat v Las Vegas, zkuste se ubytovat přímo v nejslavnější čtvrti the Strip. Není to nejlevnější, ale je to zážitek.

 

 

Letenky Frankfurt–Las Vegas–Frankfurt můžete rezervovat v kalendáři termínů >>.

 

Letenky Las Vegas
Letenky Las Vegas
Las Vegas z Frankfurtu za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!