Toužíte letošní Vánoce a příchod nového roku oslavit někde v teple u moře? Jak by se vám líbilo například Lanzarote, jeden z oblíbených Kanárských ostrovů? S naším tipem se sem můžete vypravit na dva týdny v termínu 18.12.2021 – 1.1.2022 a to navíc za báječnou cenu. S letenkami společnosti Ryanair zaplatíte za zpáteční cestu z Vídně jen 1480 Kč. Rozhodně doporučujeme ostrov i procestovat. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Lanzarote zdarma. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko vyžaduje od všech cestujících průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Lanzarote můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Lanzarote – Vídeň v termínu 18.12.2021 – 1.1.2022 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Lanzarote z Vídně přes Vánoce za 1480 Kč! (letenky tam i zpět)

2 komentáře u „Lanzarote z Vídně přes Vánoce za 1480 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 17.12.2021 (22:34)
   Trvalý odkaz

   Do Vídně se normálně dostanete, transit na letiště není nijak omezen.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!