Lanzarote z Bratislavy za 980 Kč! (letenky tam i zpět)

Lanzarote z Bratislavy za 980 Kč! (letenky tam i zpět)

Za skvělou cenu se s naším tipem můžete již brzy podívat na ostrov Lanzarote! Odlet je z dobře dostupné Bratislavy a za zpáteční letenky zaplatíte jen 980 Kč. K dispozici je už jen jeden termín a to 13.11. – 20.11.2021, takže pokud toužíte ještě letos navštívit Kanárské ostrovy, s nákupem rozhodně moc dlouho neváhejte! Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Lanzarote . Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, sepsali jsme pro vás článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště v Bratislavě, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Kanárských ostrovech můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Bratislava – Lanzarote – Bratislava v termínu 13.11. – 20.11.2021 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.